przejdź do treści

Wydarzenia: Zespół kultury RELAKS


Zespół Kultury „Relaks” - informuje i zaprasza:

 

                       Zespół Kultury "Relax" zaprasza:

- widowisko z efektami 3D "Polita" w reżyserii Janusza Józefowicza 
w dn. 13.09 godz.19.00 w Teatrze Polskim. Bilety z dotacją 60 zł.
 
 do korzystania z basenu, jacuzzi, sauny i siłowni. 
Cena miesięcznego karnetu 89 zł  /7 dni w tygodniu w godz. 7-16/. Hotel Novotel ul. 3 Maja 31. Chętni mogą się zgłaszać bepośrednio do hotelu. /można płacić kartą/ OD PONIEDZAŁKU DO PIĄTKU dodatkowo o godz. 9.00 można skorzystać z ćwiczeń aerobiku w basenie.

                                                                                  Kierownik Zespołu: Jagoda Danak

 

bilety na Turniej Tenorów. Koncert odbędzie się w Teatrze Letnim 7.09. b.r. godz. 20.00 , cena biletów 85 zł  <<< o Turneju >>>  
do nabycia przed wykładem 22.05  
 - Zespół Kultury "Relax" rozprowadza miesięczne karnety na ćwiczenia relaksacyjne: basen, siłownia, jacuzzi i sauna. Korzystać można 5 dni w tygodniu w godzinach 8-16 w hotelu NOVOTEL. Karnet w cenie 89 zł.
Zapisy w środę ( 13.03.24) przed wykładem na Wielkopolskiej 15.
-  14.05 g. 19.00  Koncert z cyklu Rubato w wykonaniu  Manolo Alban-Juarez | Musica negra y blanca. Bilety z 20 % zniżką w kasie Filharmoni oraz  można zamówić drogą internetową << kliknij tu >>>.
Hasło : RUBATO-2026.02 g.12.00 zapraszamy do Filharmonii Szczecińskiej na nowy cykl koncertów specjalnie dedykowanych SENIOROM  pn. KONSONANSE 
W przytulnej sali kameralnej, w wybrane poniedziałki w samo południe, czekają nas niezwykłe doświadczenia. Konsonanse to nie tylko koncerty, to także spotkania z pasjonującą historią muzyki, ciekawostkami instrumentacyjnymi. Na scenie zaprezentują się utalentowani uczniowie szczecińskich szkół muzycznych, a seniorzy staną się ważnym elementem widowni, tworząc międzypokoleniową atmosferę jedności i wspólnego odkrywania piękna muzyki.
Bilety po 10 zł do nabycia w kasie po podaniu hasła SUTW.

-  17.03.2024 godz.17 (niedziela) zapraszamy do Teatru Małego ul. Bogusława 6 / Deptak Bogusława / na spektakl "Dobry wieczór Fogg" . Błyskotliwy dowcip i piosenki z zaskakującą puentą bawią całą salę. Bilety po 40 zł sprzedawane będą w środy przed wykładami w holu przed aulą na Wielkopolskiej 15.
<<< więcej >>>


  - Teatr Współczesny zaprasza na spektakl „Opowieści babć szeptane córkom przez matki ” Doceniona przez krytyków gorzka opowieść, przeplatana czarnym humorem. Spektakl słynnej europejskiej reżyserki Gianiny Cărbunariu to międzypokoleniowa podróż, podczas której przyglądamy się czasom rumuńskiej dyktatury, obradom Okrągłego Stołu, a także współczesnej Polsce.  
Spektakle:piątek 26.01, sobota  27.01 g.19.00 oraz niedziela 28.01 g. 17.00
Bilety po 15 zł na hasło SUTW. 
 
 
 

 
 
 
-  6.02 o g. 10.00 i 12.00 odbędą się koncerty w Filharmonii Szczecińskiej z cyklu "DoNuta przedstawia" Są to 45 minutowe koncerty edukacyjne  dla przedszkolaków i uczniów  klas I-III oraz  SENIORÓW.  Seniorzy mogą zabrać ze sobą wnuki, których przedszkola, szkoły nie uczestniczą grupowo w tych koncertach. Filharmonia zaprasza do sali kameralnej, aby wspólnie przeżywać barwy muzyki granej na żywo przez szczecińskich filharmoników. 
Tematem tego spotkania  będzie HARMONIA dzwięków , czyli najproścej mówiąc - co się dzeje, co słyszymy naraz , jednocześnie,  w danym momencie z współbrzmieniem dżwięków w danym utworze muzycznym.
Bilety po 10 zł do nabycia w kasie po podaniu hasła SUTW
 - 15,16,17.03 godz.19 zaprasza miłośników psów ( na scenie razem z aktorami występują:  Pipi, Tango, Zuzia ) na spektakl  " Dobry piesek" w Teatrze Współczesnym
 Zapraszamy do Klubu Miłośników Psów. To zbiorowość odrobinę sekciarska, rozczarowana własnym gatunkiem, która stara się odrzucić ludzkie zachowania. Jej członkowie i członkinie próbują zrozumieć psi język i spojrzeć na rzeczywistość psimi oczami (a raczej nozdrzami). Zgłębiają też tajemniczą, trwającą kilkadziesiąt tysięcy lat relację między psami a ludźmi i zastanawiają się, czy można oprzeć ją na symbiozie i , a nie na wyzysku i cierpieniu. Razem z nimi przyglądamy się kolejnym portretom opiekunów i opiekunek oraz ich psich towarzyszy – i pytamy, czy w psiaństwie nie żyłoby się nam lepiej. <<< więcej o spektaklu >>>
Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie na hasło SUTW lub Jagoda.
.
  do Teatru Polskiego na sztukę "Chwila nieuwagi" 26.04. g.19.00  <<< o spektaklu >>>
Bilety w cenie 50 zł sprzedawane będą przed wykładami na Wielkopolskiej 3.04 b.r.                                                                    


powrót na poprzednią stronę