przejdź do treści

Zespół kultury RELAKS
Maria Paraszkiewicz 

kierownik

                                                                                                

    Zespół Kultury „Relaks” w sześcioosobowym składzie, pracując dla dobra wszystkich słuchaczy SUTW, musi myśleć dalekosiężnie i wnikliwie działać.
Nasze spotkania II i IV piątek każdego miesiąca w sali nr 4 oparte są na analizie repertuarów Opery na Zamku, Teatru Polskiego, Teatru Współczesnego, Filharmonii i innych obiektów z wydarzeniami kulturalnymi.
Dużym powodzeniem cieszą się zabawy taneczne, które organizujemy, mając na uwadze różnego rodzaju okazje, jest to wspaniała gimnastyka ciała, tak bardzo nam potrzebna. Spacerując po Szczecinie - wybieramy lokale, kluby, kawiarnie najbardziej nam pasujące i odpowiednie.
Podczas spotkań nie zapominamy też o sobie. Przy herbatce, kawie i ciasteczku debatujemy nad dalszym rozwojem i propagowaniem działalności zespołu, aby móc uszczęśliwiać i pobudzać do aktywności naszych seniorów

                                                                                                                                                            Krystyna Dolińska-Piotrowicz

 

Zespół Kultury “ Relaks” informuje słuchaczy SUTW o organizowanych imprezach na stronie internetowej, na tablicy zespołu w siedzibie uniwersytetu oraz na czwartkowych wykładach w US na Wydziale Matematyczno - Fizycznym.
Sprzedaż biletów (za okazaniem aktualnej legitymacji członkowskiej ) odbywa się zawsze przed wykładem w holu budynku U S  przy ul. Wielkopolskiej 15. w godz. 15.15 do 16.00.
                                                                            Zespół Kultury “Relaks”                     
                                                                                                                 Krystyna Dolińska - Piotrowicz

Z życia zespołu

powrót na poprzednią stronę