przejdź do treści

Wydarzenia


TURNEJ TENORÓW _ BILETY

 

 22. Wielki Turniej Tenorów
 2 września 2022, godz.20. Tatr Letni im. H. Majdaniec
Niezwykle miło jest nam poinformować, że po kilkuletniej przerwie wracamy z najbardziej oczekiwanym wydarzeniem artystycznym każdego sezonu. W tym roku odbędzie się jego 22 edycja. Wielki Turniej Tenorów, to wydarzenie nie mające sobie równych. Międzynarodowy pojedynek na głosy, ma swoją niezmienną formułą artystyczną: w pierwszej części artyści wykonują stawne arie operowe, w drugiej - o zdecydowanie lżejszej formule - bawią publiczno6i popularnymi fragmentami operetek i nieśmiertelnymi pieśniami neapolitańskimi. Program koncertu uzupełniają zawsze efektowne popisy orkiestry - najczęściej uwertury do sławnych oper i operetek. Turniej Tenorów w założeniu jest zabawą,
ale nie wolno zapominać o elemencie konkurencji, który jest dla publiczności dodatkową atrakcją. Każdy widz nagradza swojego faworyta różą. Śpiewak, który zdobędzie największą ich liczbę – zostaje turniejowym zwycięzcą. Nie ma więc profesjonalnego jury, a tenorzy z całego Świata walczą o względy publiczności.
Już 22. raz cofniemy się w przeszłość do rycerskich turniejów i pokażemy przepiękną rywalizację Śpiewaków - nie na lance i piki, jak niegdyś, ale na głosy. Tradycyjnie zapraszamy do Teatru Letniego, w tym roku z nową i zadaszoną widownią, świeżo po remoncie.

Dyrekcja Opery na Zamku
Bilety w cenie:
SEKTORY A,B,C (pod dachem)  - bilet zbiorowy 125 zl (zamiast 180 zl)
SEKTORY D,E,F (pod dachem)  - bilet zbiorowy   95 zl (zamiast 130 zl)
SEKTORY G,H,l (pod dachem)   - bilet zbiorowy5060zł (zamiast 100 zl)
SEKTORY G,H,l (poza dachem) - bilet zbiorowy   30 zł (zamiast  50 zl)
Bilet zbiorowy dla grup powyżej 15 osób.
W cenę biletu SEKTORY G,H,l (pod dachem) wkradł się błąd. Przepraszam _ St. Sobiepanek
<<< plan widowni >>>                    
bilety:  Zgłoszenia pod numer telefonu 661 429 245

09.06.2022


powrót na poprzednią stronę