przejdź do treści

Tam byliśmy


VI SENIORALIA - 2018 Kołobrzeg

xx :: 12.10.2018

VI  SENIORALIA - 2018  Kołobrzeg

W dniach 14-15 września 2018r. odbyły się w Kołobrzegu VI  SENIORALIA.
Nasze  Stowarzyszenie  w tych uroczystościach reprezentowała dwuosobowa delegacja.
W pierwszym dniu obchodów  w programie były przemówienia  Włodarzy Miasta Kołobrzeg oraz debata, w której uczestniczyli zaproszeni goście. Tematem dyskusji była „ Przyszłość polityki senioralnej w Polsce”.
Mogliśmy  podziwiać poplenerową wystawę obrazów / plener malarski słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku odbył się w Dziwnówku/.
Wieczorem wszystkich zaproszonych gości z Uniwersytetów Trzeciego Wieku z całej Polski organizatorzy zaprosili na integracyjne spotkanie w Hotelu AKWARIUS. W drugim dniu Kołobrzeskich Senioraliów  mogliśmy podziwiać występy zespołu ARABESKA i chóru żeńskiego KANON, które reprezentowały nasze stowarzyszenie, wśród innych zespołów UTW z całego kraju.W barwnym korowodzie, który przeszedł nadmorskim bulwarem w takt muzyki granej przez marynarską orkiestrę podziwialiśmy  seniorów z całego kraju.Następnie w Amfiteatrze Kołobrzeskiego Rejonowego Centrum Kultury oglądaliśmy występy zespołów tanecznych i śpiewaczych z Uniwersytetów Trzeciego Wieku  z całej Polski.ARABESKI w tańcu " Czar ognia " do muzyki Michała Lorenca

ARABESKI w tańcu " Wspomnienie " do piosenki zespołu ABBA

Chór KANON


powrót