przejdź do treści

Wydarzenia


SENIOR na STADIONIE

INFORMACJA ARCHIWALNA

“Senior na stadionie”

Szanowny Seniorze!

 Byłoby dla nas zaszczytem gościć Cię na stadionie. Czy wiesz, że około 5% osób posiadających karnety na mecze Pogoni Szczecin to osoby mające 70 i więcej lat? Bylibyśmy szczęśliwi, gdybyś zechciał do nich dołączyć.

Oglądanie meczów Pogoni Szczecin na stadionie to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu.

A najprzyjemniej jest, gdy kibicujesz wspólnie z rodziną albo znajomymi. Zdążyłeś już pomyśleć – „to nie dla mnie…”? Jeśli tak, to daj się przekonać, że nie masz racji. Tym bardziej, że w tym roku chcielibyśmy, by Seniorów na stadionie było jak najwięcej. I mamy dla każdego specjalną propozycję.

 „Senior na stadionie” to akcja, którą kierujemy do osób urodzonych w 1948 roku i młodszych. Chcemy w ten sposób wspólnie z Wami uczcić 70. rocznicę powstania Pogoni Szczecin. Jak działać będzie nasza akcja?

  1. Każdy Senior otrzyma bezpłatnie Kartę Kibica (normalnie kosztuje 10 złotych i jest niezbędna, by wejść na stadion).
  2. Do końca sezonu bilety na wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP będą dla seniorów bezpłatne (regularna cena biletu ulgowego to 22,5 zł)!

Często zadawane pytania:

  1. Jak wyrobić Kartę Kibica?

Wyrobisz ją w klubowym sklepie na stadionie Pogoni (czynny:
pon.-pt. w g. 10-17, sob. w g. 10-14 albo jednym z naszych punktów: w CHR Galaxy (II piętro), Galerii Gryf albo Atrium Molo. Kartę wyrobić musisz osobiście, będziesz też do tego potrzebował dokumentu ze zdjęciem.

  1. Mam kartę – co dalej?

W tym samym miejscu możesz odebrać darmowe zaproszenie na mecz. To wszystko!

  1. Czy Karta Kibica będzie mi potrzebna na meczu?

Tak – na Twojej karcie zapisany jest bilet. To właśnie kartą otworzysz kołowrotek na stadionie. Gdy idziesz na mecz, miej ją zawsze przy sobie.

  1. Czy na stadionie jest bezpiecznie?

Jest bardzo bezpiecznie. Od lat nie wydarzył się tu żaden incydent. Przyjdź i przekonaj się o tym! Wspólne przeżywanie emocji jest naprawdę wspaniałe!

 

Pozdrawiam,
Izabela Wilczewska
Specjalista ds. marketingu
Tel. 666 05 08 18
Pogoń Szczecin S.A.         
ul. Karłowicza 28
71-102 Szczecin

 


08.01.2016


powrót na poprzednią stronę