przejdź do treści

Wydarzenia: Rada turystyki


Nowa informacja BT Wondertours w sprawie wycieczki na Maltę w dniu 19.04.2020 r.

Dnia 03 kwietnia 2020 17:22 Biuro Wondertours <wondertoursbiuro@gmail.com> napisał(a):
Dzień dobry,

pragniemy Państwa oficjalnie poinformować o zmianie naszego terminu wycieczki „Malta-Grzechu Warta” na kwiecień 2021 roku. Orientacyjny termin realizacji nowej imprezy turystycznej to 18.04-25.04.2021. Dokładnie potwierdzoną datę wyjazdu wraz z programem wyjazdowym i voucherem na nowy wyjazd prześlemy Państwu drogą mailową do 15.10.2020 r.

Biuro Podróży przy podjęciu decyzji kieruje się zapisem z nowej zaproponowanej przez rząd specustawy „Tarczy Antykryzysowej”:Biuro Podrózy ma prawo wydłużenia do 180 dni terminu na rozwiązanie bądź odstąpienia od umowy o wycieczkę. Po tym czasie klient otrzyma zwrot wpłat lub otrzyma vouchera do wykorzystania w przyszłości, w ciągu roku od dnia, w którym miała się odbyć.

 Na daną chwilę nie uwzględniamy rezygnacji dla żadnego z uczestników wycieczki „Malta-Grzechu Warta”. Państwa rezerwacje i wpłaty zostały przeniesione automatycznie na nowy wstępny termin 18.04-25.04.2021. Potencjalne rezygnacje i prośby o zwrot będziemy uwzględniać dopiero w październiku po przesłaniu przez Nas do Państwa nowego aktualnego programu wycieczki, wraz z voucherem. Pragniemy również poinformować, że na daną chwilę nie spoczywa na Państwu konieczność opłacenia ostatecznej kwoty rezerwacji. Termin ostatecznych wpłat przeniesiony będzie do 21 dni przed rozpoczęciem wycieczki względem nowego terminu.

 Z poważaniem – Damian Grzesiak Wondertours!

 powrót na poprzednią stronę